Matrix


Představte si, že vaše realita je jen iluzí a vaše nejtemnější noční můry jsou ve skutečnosti pravdivé. Představte si, že vaše současnost je vlastně minulostí a to budoucí se děje právě teď.


Kdy: 13. - 17. 11. 2008 (st - po)
Kde: V Pardubicích ve městě
Počet hráčů: cca 40
Pořádá: Newman, Darien
Kontakt: zekr@centrum.cz
Vlezné: max. 50 Kč + kredit vašeho mobilu

Ubytování pro přespolní je zajištěno ve skautské klubovně. Nebude asi možné tam trávit celé dny (předpokládá se, že hráči budou v terénu), cena za noc je 25 Kč. Při posílání přihlášky nám prosím napiště, zdali chcete toto ubytování.
Chceme také upozornit, že posíláním přihlášek na poslední chvíli, případně spoléháním na neposlání přihlášky vůbec, sabotujete hru sami sobě!

Hra se odehrává v době mezi prvním a druhým dílem filmu. Posádky lodí se snaží probudit co nejvíce ostatních lidí a vytáhnout nějaké zajímavé informace, které jim pomůžou v boji proti strojům ať už v Matrixu či venku.
Na druhé straně stojí programy řízené Architektem. Většinou to jsou agenti. Architekt již cítí, že se blíží nový reload Matrixu a zvyšuje tedy svoji aktivitu.
A všude mezi tím jsou oni. Exulanti z různých předešlých verzí, kteří bojují (i když méně výrazně než ostatní) o pozici v této realitě. I oni ví, že se blíží reload a snaží se upevnit si své pozice, aby v příští verzi byli ještě mocnější.

A pro ty co neznají Matrix:
Informace v češtině: http://cs.wikipedia.org/wiki/Matrix
Informace v angličtině (více info): http://en.wikipedia.org/wiki/The_Matrix_(series)

O hře - O světě - Download - Organizátoři - Dojmologie